Home
Podcasts
Het verhaal van Krysztof
26 jun 2025
23:05:56

EP 15: Het verhaal van Krysztof

Medewerkers vertellen
Met elkaar voor elkaar

In deze aflevering van onze podcast, geproduceerd met behulp van AI, duiken we in het inspirerende verhaal van Krzysztof Golabek, een 31-jarige Poolse vakman die al bijna tien jaar in Nederland woont. Sinds augustus 2024 werkt hij via AB Midden Nederland bij Just Drive, waar hij met enthousiasme trucks assembleert.

Krzysztof’s reis begon op een boerderij, waarna hij zich ontwikkelde in de logistiek en uiteindelijk zijn plek vond in de techniek. Zijn leergierigheid en technische kennis maken hem tot een waardevolle medewerker. Op de werkvloer spreekt hij voornamelijk Nederlands, mede dankzij avondschool en jarenlange samenwerking met Nederlandse collega’s.

Buiten het werk is Krzysztof creatief bezig met het schrijven van songteksten en klussen in en rondom zijn huis, dat hij deelt met zijn vriendin. Hij waardeert de rust en zelfstandigheid die een eigen woning biedt boven de huisvesting van AB Midden Nederland.

Zijn keuze voor Nederland is duidelijk: “Nederland is mooi. De natuur, de mensen, de cultuur – alles is goed hier.”

Luister naar deze aflevering om meer te horen over Krzysztof’s ervaringen, zijn passie voor techniek en zijn kijk op het leven in Nederland. Deze podcast is tot stand gekomen met behulp van AI-technologie, waarmee we verhalen als dat van Krzysztof op een unieke manier kunnen delen.

 

Nieuwsgierig naar het nieuwsbericht: https://www.abmiddennederland.nl/categorie/nieuws/het-verhaal-van-medewerker-krzysztof-golabek/

Lees hier het laatste nieuws.

post-image
Welke vragen krijg je tijdens een technisch sollicitatiegesprek?
Welke technische sectoren bieden de meeste werkzekerheid?
Hoe bereid je je voor op een technische functie zonder ervaring?
post-image
Welke stages kun je doen om ervaring op te doen als lasser?
Is er een tekort aan lassers in Nederland in 2026?
Welke vaardigheden moet een goede lasser hebben?
Welke sectoren bieden werk voor lassers?
Wat is het gemiddelde salaris van een ervaren lasser?
Wat kost een lascursus in 2026?
Wat moet je kunnen als beginnende lasser?
Wat is het verschil tussen MIG en TIG lassen?
Heeft het lassersberoep toekomst in 2026?
Welke kwalificaties moet een goede lasser hebben?
Kan je als lasser zonder diploma beginnen?
Wat zijn de voordelen van werken als lasser?